Ludzam ziedot paletes labdarībai!

Lūdzam uzņēmumu atbalstu, kam ir nevajadzīgas (nederīgas) paletes, tās tālāk nodot mūsu lietošanai, lai tās izmantotu kvalitatīvi mūsu aktivitāšu un labdarības jomas nodrošināšanā.

⭐️Mūsu organizācija aktīvi gatavojas, lai jūlija un augusta mēnešos ieguldītu maksimāli iespējamo laiku telpu uzlabošanā un labdarības noliktavas atvēršanā visiem interesentiem, proti, gan Latvijas, gan Ukrainas, gan citiem valstpiederīgajiem.

😍 Ja vēlaties sniegt palīdzīgu roku un piebiedroties – špaktelēt, krāsot, veidot no paletēm dažādas mēbeles – galdus, krēslus u.tml. aicinām sazināties un informēsim par laikiem, kad plānojam būt noliktavā (Saulainē).

💥 Jūlija otrajā pusē pie mums no Itālijas, Beļģijas, Spānijas un citām Eiropas valstīm, brauks kopumā 8 brīvprātīgie jaunieši, lai sniegtu atbalstu mūsu noliktavas iekārtošanā un atvēršanā. Aicinām arī Jūs rast laiku un palīdzību!

👍Šis ir kopdarbs, kas prasa lielu enerģiju, spēku un izturību… Aicinām līdzdarboties, lai kopīgi sasniegtu mērķi… Iespējams arī braukt un šķirot apģērbu, lai vairs nederīgo nodotu tālāk uz pārstrādi!

Nāc un palīdzēsim kopā! Sazinies ar mums elektroniski info@laiksjauniesiem.lv vai telefoniski 28646934.