Uz Lietuvu!

👉 No 21. jūlija līdz 30. jūlijam Lietuvas pilsētā – BIRŽI, 8 jaunieši no Bauskas novads un Rīgas valstspilsētas organizācijas Laiks Jauniešiem ietvaros piedalās ERASMUS+ projektā “STOP THE WAR”, kurā piedalās partneri no Ukrainas, Turcijas, Polijas, Lietuvas un Latvijas, lai runātu un akcentētu jauniešu vidū nozīmi atbalstam Ukrainai, veicinātu komunikācijas un sadarbības prasmes.

✅️ Mūsu organizācijas grupas vadītājs ir Emīls Rancāns, kuram šis ir jau otrais projekts kā līderim un no viņa vārdiem varam secināt, ka ERASMUS+ ir ļoti efektīvs veids kā iepazīt citu valstu kultūru, veicināt komunikācijas un sadarbības prasmes dažādos vecumos no visas Eiropas. Emīls jau augusta beigās dosies trešajā Erasmus+ piedzīvojumā uz Itāliju

🔵 Iesaisties mūsu organizācijas aktivitātēs un esi viens no šiem fantastiskajiem piedzīvojumiem – mēs savu tagadni un nākotni veidojam kopā! Jaunieši iepazinās ar dažādām kultūrām, guva iespaidus par vietējo kopienu un to attīstības perspektīvēm, kā arī dienu – dienā tīklojās un komunicēja ar citu kultūru jauniešiem.

❤️Šī vasara mūsu organizācijai ir ļoti jaudīga un darbi pēc darba tiek veikti ļoti rūpīgi un aktīvi!