Par godu Bauskas novads titulam – Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023, biedrība “Laiks Jauniešiem” oktobrī organizēs bērnu un jauniešu talantu konkursu “Jaunatnei ir talants”, kurā plānots pulcēt Latvijas talantīgo tagadni un nākotni no visas Latvijas teritorijas.

🤩 Dalībnieki aicināti prezentēt savus talantus dažādās jomās: mūzika, deja, iluzionistu triki, aktierspēle, deklamēšana, komiski uzvedumi, stand-up, dzeja, māksla, sports vai jebkas cits, kas nerada draudus dalībnieku vai apkārtējo drošībai un veselībai.

🔵 Talantu konkursā aicināti piedalīties bērni vecumā no 0 līdz 12 gadu vecumam, kā arī jaunieši no 13 līdz 25 gadu vecumam, kas tiks sadalīti divās vecuma kategorijās. Katrā no vecuma kategorijām esam sarūpējuši naudas balvas: 3. vietai (200 EUR), 2. vietai (300 EUR), 1. vietai (500 EUR).

✅️ Lai piedalītos bērnu un jauniešu talantu konkursā “Jaunatnei ir talants” ir jāveic obligāta iepriekšēja reģistrācija aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā – www.laiksjauniesiem.lv/talanti līdz 2023. gada 22.septembrim, plkst. 23.59. Atlases kārta Īslīces Kultūras namā (Bauskas novadā, Īslīces pagastā, Rītausmās) norisināsies 2023. gada 7.oktobrī, bet konkursa fināls pēc žūrijas vērtējuma, 20 dalībniekiem (t.sk. grupām) – 28. oktobrī.

👐🏻 Katram konkursa fināla dalībniekam tiks pasniegtas pateicības balvas no pasākuma atbalstītājiem. Konkursa žurija ir tiesīga izvirzīt simpātiju balvu pēc iekšējā balsojuma dažādās nominācijās, kā arī tiks pasniegta viena skatītāju simpātiju balva pēc apokopotiem balsojuma rezultātiem no biedrības “Laiks Jauniešiem” Facebook platformas. Facebook platformā balsojums norisināsies no 25. oktobra plkst. 12.00 līdz 28. oktobra plkst. 18.00.

📍 Sīkāku informāciju (t.sk. nolikumu un informāciju par dalības maksu) par konkursu atradīsiet mājaslapā: https://www.laiksjauniesiem.lv/talanti/

Jaunatnes lietasLatvijas Jaunatnes padome (LJP)Bauskas novada jauniešiJaunatne smaidam / Youth for SmileMums Pieder Pasaule /We Own the World/