Nav noslēpums, ka šonedēļ Bauskā svinam Ziemeļvalstu dienas!

🥰 Vakar, 28.septembrī, Bauskas rātsnamā viesojās delegācijas no Dānijas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas vēstniecības Latvijā, kā arī pārstāvji no Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā un Dānijas Kultūras institūta. Arī mums bija tas gods piedalīties vizītē un prezentēt biedrību. Viesu vizītes galvenais mērķis, galvenokārt, bija redzēt, satikt un aprunāties ar mūsu novada jauniešiem. Vai tas nav fantastiski?

🙌 Mūsu aktīvisti un biedri Keita Kondore un Elīza Elizabete Loja rekordlielā ātrumā mēģināja izstāstīt visu, ko darām. Bet uzskaitīt visu ir neiespējami, vai ne? Galvenokārt, ieinteresējām klātesošos un iesaistījām viesus diskusijā, pastāstot par mūsu šī brīža galveno aktivitāti – mentoru tīklu.

🙏 Vakarpusē mūsu biedrības vadītājs Gints Jankovskis devās uz Bauskas pili, lai apskatītu izstādi, neformālā gaisotnē pārrunātu vēl nepārrunāto, kur rosībā satika arī biedrības biedri Nikolu. Noslēgumā noklausījās fantastisko Jazz koncertu.

Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs LatvijāEmbassy of Sweden in RigaSuomen suurlähetystö Riika – Embassy of Finland in RigaEmbassy of Denmark in Latvia

#Jaunieši#Latvijasjauniešugalvaspilsēta2023Bauskas novads

FOTO: Roberts Blaubuks