28. oktobrī, Īslīces kultūras namā, “Bauskas novads – Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023” ietvaros aizvadīts bērnu un jauniešu talantu konkurss “Jaunatnei ir talants”!

Noskaidroti laureāti divās vecuma kategorijā (līdz 12 gadiem / no 13 līdz 25 gadiem), kā arī pasniegtas žūrijas, skatītāju un biedrības “Laiks Jauniešiem” simpātiju balvas.

🔵 Vecuma kategorijā līdz 12 gadiem: 3. vieta – Bruno Manuelam Vēveram (balets + klavieres), 2. vieta – Līvai Ivanānei (vokāls), 1. vieta – Darjai Medņikovai (vokāls + flauta). Vecuma kategorijā no 13 līdz 25 gadiem: 3. vieta – Jānim Kristiānam Saulem (marimba), 2. vieta – Eleonora Giberte (vokāls), 1. vieta – Anastasija Jačmenkina (vokāls).

🙌 Specbalvas: Ielūgums uz XIII Starptautisko populārās mūzikas izpildītāju konkursu “APRĪĻA PILIENI 2024” – Eleonora Giberte. Žūrijas simpātiju balva – Mārtiņam Šternam (bītbokss). Biedrības “Laiks Jauniešiem” simpātiju balva – deju grupai “Kvatro Čikas”.

😳Organizācija sasauca ārkārtas organizatoru sanāksmi un pieņēma lēmumu anulēt piešķirto simpātijas balvu, jo tika konstatētas “Facebook – botu” balsis (nav zināms avots), tāpēc pēc balsu pārbaudes, balva piešķirta deju grupai “Kvatro čikas”, kuras atradās otrajā vietā pēc skatītāju balsojuma. Nākamajā gādā šāda veida balsošana tiks organizēta tikai klātienē – no kļūdām mācās, jo pagājušajā gadā ar šādu situāciju nesaskārāmies.

❤️ Organizatoru vārdā vēlamies pateikties mūsu profesionālajai un komentāriem bagātajai žūrijai, kas vērtēja fināla kārtu – Rihards Bērziņš (grupas “Papīra lidmašīnas” solists), Kitija Zosa (horeogrāfe) un Uģis Muzikants (leģendārās grupas “Pērkons” taustiņu meistars). Lai mazās kritikas un pozitīvie komentāri Jūs, jaunieši, motive tiekties pēc jauniem panākumiem!

✨️ Pasākuma ģenerālsponsors SIA “Zabbix”: “Tieši tik spēcīgs un patiess ir šī konkursa nosaukums! Mēs no Zabbix komandas ticam, ka talanti ir jākopj, pie tiem jāstrādā un tie jārāda pasaulei. Un vēl mēs ticam, ka jaunatnē ir spēks un nākotne. Tik daudz spēka, darba un ieguldītu stundu tajā, ko Jūs darāt – tas ir apbrīnojami. Novēlam izturību un spēku nest sev līdzi visu savu dzīvi.”

☀️ Biedrības “Laiks Jauniešiem” vadītājs Gints Jankovskis “vēlos pateikties visiem 23 brīvprātīgajiem, kas kopumā bija iesaistīti šī konkursa organizēšanā, konkurss ir unikāls ar to, ka tā organizēšanu no “a – z” uzņēmušies jaunieši, gan finanšu piesaiste, gan plānošana, gan organizatoriskie jautājumi – “jaunieši – jauniešiem”. Vērtēju konkursa norisi kā izdevušos, organizatoriskais un arī dalībnieku līmenis noteikti ir cēlies salīdzinot ar pagājušo gadu, nākamgad būs jasper vēlviens solis uz priekšu. No sirds paldies visiem atbalstītājiem bez kuru uzticības un iesaiste šis nebūtu iespējams!”

🤩 Ģenerālsponsors: Zabbix, Atbalstītāji: Bauskas novads, Īslīces Kultūras Nams, Maiznīca Flora, Digitālā Pele , Stelpes Minerālūdens , zs Sējas , TOODE SIA , GPU Nākotne , Ahmad Tea, Geka , SIA “Kronis”, Zvaigzne ABC , Picu Darbnīca , Aveņi, Maxima , Wild Rancho, Bistro “Rītausmas” un BALTA.