Ceturto gadu pēc kārtas tiek organizēta labdarības akcija “Bērnu prieks katrā mājā”!

Tās mērķis ir iepriecinātu bērnus un jauniešus Ziemassvētkos, kuriem šis dāvināšanas un svētku prieks nav iespējams dažādu dzīves apstākļu dēļ.

❤️ Biedrība “Laiks Jauniešiem” ar sadarbības partneriem, uzņēmumu Venipak Latvija un Futbola klubs RFS jau ceturto gadu organizēs labdarības maratona “Roku Rokā” akciju “Bērnu prieks katrā mājā.”

🎯 Akcijas mērķis ir iepriecināt bērnus un jauniešus ar svētku pārsteigumiem un radīt svētku prieku, kuru dažādu dzīves apstākļu dēļ tiem nav iespējams gūt.

🙏 Aicinām uzņēmējus, iestādes un privātpersonas pievienoties biedrības sirds darbam un piedāvāt savu atbalstu, ziedojot svētku dāvanas vai finansiālus līdzekļus, lai iepriecinātu bērnus un jauniešus, un kopā radīt neaizmirstamas svētku brīžus.

📢 Ideja par biedrību “Laiks Jauniešiem” radās 2019. gada nogalē, kad satiekoties dažādu nozaru speciālistiem vienojāmies, ka vēlamies izveidot nevalstisko organizāciju, sniedzot atbalstu Latvijas bērniem un jauniešiem organizējot dāžadus bez maksas neformālās izglītības pasākumus. Šobrīd esam stabila organizācija ar konkrētām vērtībām un attīstības virzienu – esam pārstāvēti Latvijas Jaunatnes padomē, Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS), Bauskas rajona lauku partnerībā, Bauskas novada jaunatnes organizāciju partnerībā, kā arī dažādās iniciatīvu grupās, komentē biedrības Valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis.

🙌 Biedrība „Laiks Jauniešiem” sadarbojas ar sociālajiem dienestiem, kā arī dažādiem bērnu namiem, SOS ciematiņiem, lai stingri izvērtētu vajadzības un sagatavotie sūtījumi nonāktu tiem bērniem un jauniešiem, kuriem tas ir nepieciešams visvairāk. Tāpat biedrība jau ilgadēji sadarbojas arī ar loģistikas un pārvadājumu uzņēmumu „Venipak”, kuras palīdz nodrošināt dāvanu un sūtījumu piegādi bērniem un Jauniešiem akcijas „Bērnu prieks katrā mājā” ietvaros.

🔵 “Mēs vienmēr esam pretimnākoši un ieinteresēti palīdzēt sasniegt mūsu klientiem un draugiem viņu mērķus,” skaidro “Venipak Latvija” mārketinga vadītāja Monta Tīkmane. “Venipak vienmēr labdarībai ir bijusi svarīga nozīme, lai ar savām iespējām un resursiem spējam atvieglot kādu posmu mērķu sasniegšanai citiem. Mums ir svarīgi, lai mūsu sniegtais pakalpojums, kas šajā gadījumā ir piegādes, ne tikai pilda savas funkcijas, bet spēj arī līdzdarboties labu darbu radīšanā.”

⚪️ Futbola klubs RFS uzskata sociālo atbildību par svarīgu sastāvdaļu mūsu organizācijas vērtību sistēmā. Mēs neesam tikai futbola komanda, bet arī aktīvi iesaistāmies sabiedrības dzīvē un cenšamies dot atbalstu mūsu dārgākajai nākotnei. Ziemassvētku laikā un visa gada garumā mēs esam rūpējušies par vairākām sociāli atbildīgām aktivitātēm, sākot no izglītības iestāžu apmeklēšanas, nometnēm, līdz atbalsta sniegšanai kaķu palīdzības centram “REMI”. Mēs esam apņēmušies turpināt šo ceļu un sniegt ieguldījumu mūsu kopienas labklājībā piedaloties akcijā “Bērnu prieks katrā mājā” teic RFS pārstāvis Paulius Jakelis.

☺️ Aicinām pievienoties arī Jūs, šajā lieliskajā iniciatīvā, lai kļūtu par daļu no šīs īpašas Ziemassvētku tradīcijas, kurā bērnu prieks ir mūsu sirds lieta. Ar jūsu atbalstu mēs varam radīt dāvināšanas prieku un iepriecināt bērnus/jauniešus šajos īpašajos svētkos! Ziedojumus iespējams nodot no 1. novembra līdz 18. decembrim.

✅️Kā iespējams nodot ziedojumus:

1. Finansiālus līdzekļus aicinām ērti ziedot ar biedrības “Laiks Jauniešiem” mājaslapas starpniecību – https://www.laiksjauniesiem.lv/ziedot/ (bērnu un jauniešu aktivitāšu nodrošināšanai) Jums ērtu un pieņemamu summu;

2. Sagatavotās dāvanas nosūtot ar mūsu sadarbības partnera “Venipak” specializētu sūtījumu, kuru izveidosim pēc Jūsu pieprasījuma 3 darba dienu laikā un Jums to būs iespēja nosūtīt no Jums ērtākās adreses;

3. Sagatavojot sūtījumu (dāvanas) un lūdzot mūsu organizācijas personisku ierašanos Jūsu iestādē/uzņēmumā, lai nodotu dāvanas “no rokas – rokā”;

4. Personīga piegāde uz mūsu biroja telpām – Bauskā, Kalna ielā 8/1 (no pagalma puses).

✅️ Dāvaniņu saturs un noformējums:

1. Lūdzam, dāvaniņas neiesaiņot aizpakotos dāvanu maisiņos vai dāvanu kastēs, jo četru gadu laikā esam saskārušies ar vairākiem (lasīt – desmitiem) gadījumu, ka saturs neatbilst rakstītājam, kā arī konkrētajai auditorijai. Aicinām dāvaniņas ievietot kartona kastē vai maisiņos – uzrakstīt aptuvenos vecumus/dzimumus, kam plānots sūtījums, tad mūsu galā veiksim attiecīgo iepakošanu un nosūtīšanu/nodošanu pareizajā virzienā specializētajos iepakojumos;

2. Dāvaniņu saturs var būt dažāds un mūsu mērķis ir iepriecināt vairākus simtus ar bērniem/jauniešiem, visbiežāk lūgumi ir – piem. saldumi, rotaļlietas, galda spēles, grāmatas, puzles, apģērbs, kā arī nedaudz dārgākas dāvaniņas (piem. bērnu skūteri, divriteņi, bumbas, attīstošās spēles, kultūras/sporta pasākumu biļetes u.tml.);

3. Ja Jūsu uzņēmumam, iestādei vai kā privātpersonai ir vēlme piepildīt kāda bērna lielāku sapni un personīgi vai ar mūsu starpniecību šo dāvanu nodot, tad aicinām sazināties individuāli, lai piemeklētu atbilstošu situāciju.

📞 Jautājumu vai ierosinājumu gadījumā sazinieties ar mūsu komandu, rakstot uz – info@laiksjauniesiem.lv vai zvanot 28 646 934 (Gints), 29 693 306 (Katrīna), 29 186 882 (Zane).