“Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar “Latvijas Futbola federāciju” vienojās sociālajā akcijā “Futbols, MŪS vieno!”

🙌 Biedrība “Laiks Jauniešiem” saņemot būtisku Latvijas Futbola Federācijas atbalstu organizēja integrācijas un saliedēšanās pasākumu jauniešiem “Futbols, MŪS vieno!”, kas norisinājās 2023. gada 21. un 22. novembrī.

🎯 Šī pasākuma ietvaros organizācijas bez maksas bērniem un jauniešiem deva iespēju apskatīt Polijas galvaspilsētu Varšavu, kā arī vakarpusē doties atbalstīt Latvijas futbola izlasi pārbaudes spēlē pret Polijas izlasi. Spēle norisinājās iespaidīgajā Varšavas Kazimira Gorska Nacionālājā stadionā, kurā ietilpība ir 58 145 skatītāju vietas, bet diemžēl noslēdzās ar Latvijas izlases zaudējumu 0:2.

💬 Jaunatnes organizācija “Laiks Jauniešiem” ikdienā strādā ar sociāla riska un ielu jauniešiem Bauskas novadā realizējot mentoru atbalsta programmu “MĒS – JAUNIEŠIEM”, šīs programmas ietvaros vēlējāmies jauniešiem sniegt iespēju aplūkot citu valsti, iegūt jaunus iespaidus, tīkloties un sadarboties. Ikdienā organizējam dažādus iekļaušanas – saliedēšanās pasākumus un jāatzīmē, ka futbols ir viens no mūsu īpašākajiem veidiem, tādejādi izveidojot lieliskas sadarbības. Pasākuma laikā jaunieši pildīja dažādus uzdevumus, kas turpmāk var sekmēt sadarbības, iekļaušanas prasmes un pilnvērtīgu attīstību, stāsta biedrības vadītājs Gints Jankovskis.

👉🏻 Latvijas futbola federācija atzīmē, ka šajā braucienā sadarbībā ar biedrību “Laiks Jauniešiem” un citām organizācijām atlasījām 40 jauniešus, kuri pēdējā laikā ir izrādījuši savu aktīvu līdzdalību apmeklējot dažādus pasākumus un abpusēji sadarbojas ar iesaistītajām pusēm. Jauniešiem līdzi braucienā devas daži biedrības “Vilku spēks” futbola līdzjutēji, biedrības “Laiks Jauniešiem” mentori, biedri un biedrības “Resilences centrs” mentore Elizabeta Marta Heinsone, kura palīdzēja pasākuma organizēšanā un sniedza dažāda veida atbalstu mentoriem un jauniešiem.

✨️ Šī nav pirmā akcija, kuru organizē “Laiks Jauniešiem” un “Latvijas Futbola Federācija”, pagājušajā gadā jauniešiem tika dota iespēja bez maksas doties uz Galvaspilsētu – Rīgu, lai apmeklētu un pašiem uzspēlētu futbolu “Playoff Arena”. Ceram, ka šāda veida iespējas un sadarbības spēsim piedāvāt mūsu dārgākajai tagadnei un nākotnei arī turpmāk.