Bērni, jaunieši un vecāki!

👉🏻 Mēs, biedrība Laiks Jauniešiem no 18.decembra uzsākam kārtējo ilgtermiņa akciju – neformālās jauniešu interešu grupas jeb ārzemēs tā sauktos (clubs – klubi) bērniem un jauniešiem.

🔵 Šī nav profesionālā izglītība vai interešu pulciņi, bet balstīts uz jaunietis – jaunietim principu NEFORMĀLAJĀ izglītībā, nodrošinot ērtu un pieejamu vidi, kā arī nepieciešamos materiālus kopattīstībai. Katru no grupām vadīs/koordinēs mūsu organizācijas jauniešu līderi, kas sniegs visu nepieciešamo atbalstu.

✅ Visas mūsu neformālās bērnu un jauniešu grupas tikšanās reizes notiks biedrības birojā – Kalna ielā 8/1, ieeja blakus mācību centram BUTS. Uz vietas būs pieejama virtuvīte, lai pagatavotu ēdienu, uztaisītu tēju vai kafiju.

📢 Šobrīd piedāvājam šādas neformālās grupas – Laiks FOTOGRĀFĒT, Laiks DIGITALIZĒT, Laiks GRĀMATĀM, Laiks SPĒLĒT, Laiks ERASMUS+, Laiks FRANČU VALODAI – tikšanās notiek katru nedēļu konkrētā dienā un laikā nemainīgi (nav jāapmeklē obligāti katra reize, kā arī priekšzināšanas nav nepieciešamas, vecuma ierobežojums līdz 25 gadiem).

😍 Vēlamies radīt Bauskas novada pašvaldība bērniem un jauniešiem plašākas iespējas ārpus mācībām atrast domubiedrus un nostiprināt savas zināšanas dažādās tēmas.

❗Aicinām arī Jūs rakstīt komentāros vai privāti citas neformālās grupu tēmas/idejas, kā arī intereses gadījumā pieteikties par to vadīšanu.

📞 Pieteikšanās obligāta rakstot vārdu, uzvārdu, vecumu un kontakttālruni izmantojot SMS/WhatsApp (+371 28 646 934) norādot neformālās grupas, kuras vēlas apmeklēt. Pieteikšanās termiņš NAV ierobežots!