Sestdien, 2024. gada 20.janvārī, plkst. 11.00 biedrība “Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Īslīces pagasta nodaļu organizēs Piedzīvojumu braucienu (AUTO – FOTO) orientēšanās pasākumu “VECĪTIM PA PĒDĀM”, kas ir pieejams visiem interesentiem.

👉🏻 Pasākums notiks Īslīces, Uzvaras, Mežotnes, Grenctāles, Rundāles pagastos un Bauskas pilsētā. Lielākā daļa no tā notiks pa asfaltbetona ceļiem, un visās stacijās komandai būs jāveic dažādi tematiskie uzdevumi.

📍 Lai piedalītos piedzīvojumu braucienā, Jums ir jāizveido komanda līdz 9 cilvēkiem (1 automašīna – B kategorija), un ir jāizdomā kopējais komandas tēls, kas tiks novērtēts un gūs papildus punktus. Dalības maksa ir 5 EUR no cilvēka (piemēram, 3 cilvēkiem = 15 EUR, 5 cilvēkiem = 25 EUR). Vismaz vienam komandas dalībniekam ir jābūt pieejamam viedtālrunim, planšetei vai fotokamerai, lai veiktu uzdevumus.

👨‍👩‍👦Pasākums ir balstīts uz Auto-Foto orientēšanās principiem, bet šoreiz ir ieviesta konkrēta tematika un uzdevumi katrā kontrolpunktā. Garantējam, ka visām komandām būs pietiekami daudz laika – gan iesācējiem, gan pieredzējušiem, gan ģimenēm ar maziem bērniem. Kopējais brauciena attālums (turp un atpakaļ) ir apmēram 80 km, bet tas būs piepildīts ar dažādām aktivitātēm – izklaidējošām un izzinošām. Pasākuma ilgums, ieskaitot apbalvošanas ceremoniju, ir līdz 5 stundām.

🏘 Piedzīvojumu brauciens “VECĪTIM PA PĒDĀM” sāksies un noslēgsies Īslīces Kultūras namā (Bauskas novads, Īslīces pagasts, Rītausmas, Liepu iela). Lai reģistrētos pasākumam, varat veikt elektronisku pieteikumu līdz 17. janvārim, plkst. 20.00, izmantojot šo saiti: https://www.ej.uz/ljautofoto . Pēc jūsu pieteikuma anketas aizpildīšanas pasākuma organizatori ar jums sazināsies, lai apstiprinātu jūsu pieteikumu un izrakstītu rēķinu.

🙏 Lūdzu, ņemiet vērā, ka katrs komandas dalībnieks ir pilnībā atbildīgs par savu rīcību pasākuma laikā un tās sekām, kā arī par nodarītajiem zaudējumiem sev un citiem. Pasākumā var tikt veikta foto un video ierakstīšana, un iegūtie materiāli var tikt publicēti sociālajos tīklos un medijos. Papildinformāciju un jautājumus varat sazināties ar biedrības “Laiks Jauniešiem” vadītāju Gintu Jankovski, zvanot pa tālruni +371 28 646 934 vai sūtot e-pastu uz info@laiksjauniešiem.lv.

#laiksjauniešiem#orientēšanās#autofoto#laiksorientēties

Bauskas novada pašvaldībaBauskas novada jauniešiVisit BauskaBauskas vecpilsēta