MERCH konkurss no 7. janvāra!

Fotoattēlā varētu būt 1 persona un teksts

 

Biedrība “Laiks Jauniešiem” 2024. gada 7. janvārī izsludina pieteikšanos ideju konkursam MERCH izstrādē. Ar šo iniciatīvu mēs vēlamies akcentēt un nostiprināt jauniešu lomu sabiedrībā, izveidojot un izplatot organizācijas “Laiks Jauniešiem” MERCH produktus. MERCH ir saīsinājums no vārda “merchandise”, kas nozīmē preces vai suvenīrus, kas tiek izgatavoti ar kādas organizācijas, zīmola vai preces nosaukumu vai identifikatoriem.

🎯 Mūsu mērķis ir izveidot preces, kas neatbalstīs tikai organizācijas atpazīstamību (aicinām neievietot mūsu organizācijas LOGO dizainos), bet arī nodibinās saikni ar jauniešiem, darbā ar jaunatni iesaistītajiem un uzrunās sabiedrību kopumā. Tāpēc mēs vēlamies, lai MERCH produktā “Laiks Jauniešiem” būtu interesants dizains, kas apspēlē nosaukumu un iemieso jauniešu lomu sabiedrībā (brīva Jūsu iztēle). Šajā konkursā aicinām jūs dalīties ar savu MERCH paraugu vai ideju – t-krekliem, džemperiem (hoodies), cepurēm, blociņiem. Pēc Jūsu iespējām/laika varat piedāvāt arī citus.

✨️ Lūdzu, iesūtiet savus sagatavotos MERCH paraugus vai idejas uz e-pasta adresi: info@laiksjauniesiem.lv līdz 2024. gada 31. janvārim, plkst. 23.59.

🤝🏻 Ņemiet vērā, ka, piedaloties konkursā un izstrādājot MERCH produktus, jūs piekrītat nodot autortiesības par savu izveidoto dizainu un informāciju biedrībai “Laiks Jauniešiem”. Tāpat mēs vēlamies norādīt, ka šobrīd mums nav iespējams piedāvāt naudas balvas konkursa uzvarētājiem, bet garantējam iespēju sadarboties ilgtermiņā un gūt vērtīgus ieguvumus attiecībā uz darbu organizācijā – piesaiste projektos, kas var veicināt jūsu karjeras attīstību.

💡Rezultātus paziņosim līdz 10.februāra, plkst. 23.59, lēmumu pieņemot organizācijas izveidotajai vērtēšanas komandai, kā arī nepieciešamības gadījumā mūsu sekotāji sociālajā vietnē Facebook.