Saeimas vizīte!

👉🏻 16. februārī, biedrības “Laiks Jauniešiem” vadītājs Gints, kopā ar projektu vadītāju Elīzu un administrācijas vadītāju Katrīnu, devās uz Latvijas Republikas Saeimu, lai turpinātu sarunas ar valsts līmeņa lēmumpieņēmējiem. Šoreiz tikšanās notika ar Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijas priekšsēdētāju Oļegu Burovu.
🙌 Mēs apspriedām mūsu darbību Bauskas novadā un Rīgā, izklāstījām redzējumu par atbalstu sociālā riska jauniešiem un viņu integrāciju sabiedrībā. Diskutējām par atbalsta mehānismiem Ukrainas jautājumos un to, kā mēs varētu palielināt atbalstu tieši Latvijā mītošajiem Ukraiņiem. Īpašu lomu šajā varētu spēlēt tieši biedrības “Laiks Jauniešiem” mentoru tīkls “MĒS – JAUNIEŠIEM”, kas varētu sniegt atbalstu rehabilitācijā esošajiem jauniešiem.
🤗 Sarunas laikā informējām Burova kungu par biedrības “Laiks Jauniešiem” tuvākajiem un nākotnes projektiem, un uzaicinājām viņu piedalīties mūsu projekta “LAWAvailable 2.0” realizācijā kā vienu no vairākiem lēmumpieņēmējiem, norādot uz viņa potenciālo vērtīgo ieguldījumu kā Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas vadītājam. Organizēsim dažādas diskusija ar Pašvaldības, Valsts un Eiropas mēroga lēmumpieņēmējiem, lai veicinātu jauniešu līdzdalību.
💡 Jau nākamnedēļ turpināsim tikties ar dažādu politisko spēku pārstāvjiem, lai kvalitatīvāk sagatavotos ERASMUS+ līdzdalības projekta “LAWAvailable 2.0” iesniegšanai, kā arī pārstāvētu Latvijas jauniešu intereses plašākā lokā. Aicinām arī citas politiskās partijas iesaistīties diskusijās un pastiprināt atbalstu jaunatnes jomai.
✨️ Noslēgumā Katrīna un Elīza pirmo reizi aplūkoja Saeimas ēku no iekšpuses, paldies, par doto iespēju!