Salaspilī jauns mentoru tīkls!

👉🏻 Biedrība “Laiks Jauniešiem” informē, ka no 19.02.2024. esam uzsākuši mentoru tīklu “MĒS – JAUNIEŠIEM” realizēšanu arī Salaspils novadā. Mentors – atbalsta persona veic darbu ar riska pakļautiem bērniem un jauniešiem, sniedzot tiem iespēju izrauties no nelabvēlīgas vides un veidot motivētu, drošu, garīgi un fiziski veselīgu nākotni.
🙌 Esam noslēguši līgumu ar Salaspils novada pašvaldības Sociālo dienestu, kā arī saņēmuši DOD 5 finansējumu, kas būtiski dos iespēju sniegt kvalitatīva pakalpojuma nodrošināšanu Salaspils novadā bez maksas pakalpojuma saņēmējiem.
✨️ Ja jūs vai kāds, kuru pazīstat, meklē atbalstu vai palīdzību, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums. Mūsu pakalpojumi ir pieejami visu diennakti (24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā), un tie ir pilnībā bez maksas. Zvaniet mums pa tālruņiem +371 28 646 934 vai +371 29 693 306, vai rakstiet uz e-pastu info@laiksjauniesiem.lv.
🎈 Mēs esam šeit, lai atbalstītu un palīdzētu jauniešiem uzņemties kontroli pār savu dzīvi un vērstu to pozitīvā virzienā.