Mentora tīkla “MES -JAUNIEŠIEM” mentori

Biedrība “Laiks Jauniešiem” sniedz mentoru tīkla pakalpojumu “MĒS – JAUNIEŠIEM” dažādām sociālo grupu jauniešiem, kuri izrāda vēlmi un vajadzību pēc atbalsta personas – mentora. Šo pakalpojumu iegādājas Pašvaldības, to sociālie dienesti vai organizācija iekļauj projektu konkursos. Mūsu organizācijas mentori ir veiksmīgi pabeiguši “Attīstības platformas YOU+” sniegtos mentoru apmācības kursus un pastāvīgi turpina pilnveidot savas zināšanas, sadarbojoties ar dažādām iestādēm un uzņēmumiem.

Pašlaik organizācijas pakalpojumus izmanto Bauskas novada pašvaldības Sociālais dienests pilotprojekta ietvaros. Līdz 2024. gada februārim, mēs, plānojam oficiāli reģistrēt šo pakalpojumu kā sociālo atbalsta pakalpojumu jauniešiem, kuri pieder sociālā riska grupai, kā arī piedāvāt šo pakalpojumu citām pašvaldībām. Mūsu misija nav nosodīt, bet gan palīdzēt jauniešiem sasniegt savus mērķus, gan lielus, gan mazus, sniedzot ilgtermiņa atbalstu.

  1. gada ievadā, mēs, plānojam rīkot jaunu uzņemšanas kampaņu mentoriem, kursu sniegs organizācijas “Laiks Jauniešiem vadītājs Gints Jankovskis. Ja jūs vēlētos būt daļa no mūsu komandas, tad, lūdzam, sekot līdzi jaunumiem vai sazināties ar mūsu komandu laicīgi!

Gints Jankovskis

 info@laiksjauniesiem.lv
+371 28646934

Katrīna Jankovska

 katrina@laiksjauniesiem.lv
+371 29693306

Olga Pavlova

 olga@laiksjauniesiem.lv

Keita Kondore

 keita@laiksjauniesiem.lv

Adrija Pastva

 adrija@laiksjauniesiem.lv

Emīls Rancāns

 emils@laiksjauniesiem.lv

Elīza Elizabete Loja

 eliza@laiksjauniesiem.lv

Kristers Ozols

 kristers@laiksjauniesiem.lv

Imants Bauris

 imants@laiksjauniesiem.lv