Biedrība "Laiks Jauniešiem" Covid-19 pandēmijas laikā Latvijā organizē labdarības maratonu "Roku rokā", kura ietvaros visā Latvijas teritorijā sniegs BEZMAKSAS pārtikas & nepārtikas atbalstu grūtībās nonākušām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.

Plānots, ka labdarības maratona ietvaros ar privātpersonu un uzņēmumu atbalstu kopā spēsim palīdzēt vairāk nekā 10 000 mājsaimniecībām, kas sniegs atbalstu vairāk nekā 30 000 cilvēku. Pamatā iegūstam informāciju no trīs veidu avotiem - sociālie dienesti, līdzcilvēku sniegtā informācija un jauniešu apsekotās teritorijas runājot ar cilvēkiem dažādos reģionos.

Katrā paciņā tiek ievietoti - makaroni, rīsi, griķi, eļļa, cukurs, sāls, auzu pārslas, cepumi, saldumi un sadzīves ķīmija. Klāt tiek pievienoti dažādu uzņēmumu un privātpersonu sagatavotās dāvanas un citas veltes. Paciņa tiek veidota tā, lai pietiktu konkrētam cilvēku skaitam, iztikai vismaz vienai/divām pilnām nedēļām. 

Aicinām iesaistīties privātpersonas un uzņēmumus labdarības maratonā "Roku rokā" ziedojot sagatavotās pārtikas & nepārtikas paciņas nododot tās biedrības aktīvistiem vai ziedot sev pieņemamu summu pārtikas & nepārtikas produktu iegādei. Vienas pamata paciņas vērtība ir lēšama ap 10 EUR, pēcāk pievienojot uzņēmumu produkcijas ziedojumus.

 Aicinām sazināties ar biedrības aktīvistiem, ja Jums ir informācija par līdzcilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzībai vai arī tā Jums ir nepieciešama pašiem - mēs garantējam pilnīgu anonimitāti un informācijas neispaušanu trešajām personām. Gaidīsim Jūsu ziņu, ja ir iespēja vai ideja veidot sadarbību šī projekta ietvaros.  +371 28 646 934 (Gints) vai sociālajās vietnēs Facebook vai Instagram.

Publicitātes materiāli:

https://www.la.lv/roku-roka-ar-tiem-kam-gruti

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/gimenes-studija/lugt-nav-viegli-gimenes-neversas-pec-palidzibas-ja-pandemijas-la.a137784/

https://www.tvnet.lv/6981404/biedriba-laiks-jauniesiem-nogadajusi-partikas-pacinas-277-gimenem

https://www.facebook.com/watch/?v=2577838322508792

Biedrības "Laiks Jauniešiem" rekvizīti:

Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA

Konts: LV62HABA0551047710873

Mērķis: Labdarības maratonam "Roku rokā"