Partneri


Digitālā Pele ir moderna digitālās drukas tipogrāfija ar savu radošo komandu grafiskajā dizainā. Tās lielākā vērtība ir jaunākās digitālās drukas iekārtas, kvalificēti darbinieki, kā arī nepārtrauktas investīcijas inovācijā un uzņēmuma attīstībā. Digitālā Pele ir viena no spilgtākajām poligrāfijas pakalpojumu sniedzējām Latvijā. 
Tipogrāfijas mājaslapa: www.digitalapele.lv


Rīgas "Dinamo" ir profesionāls hokeja klubs, kas bāzēts Rīgā, Latvijā. Tas tika dibināts 2008. gada 7. aprīlī un spēlē Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Klubs savas mājas spēles aizvada Arēnā Rīga.Mācību centrs "BaltImage" ir neliels, bet spēcīgs, augošs un uz attīstību vērsts uzņēmums, kas palīdz privātpersonām un uzņēmumiem rūpēties par savu konkurētspēju plašajā darba tirgū, uzlabojot viņu prasmes un iemaņas. http://mcbaltimage.lv/

Latvijas Telpu futbola asociācijas pirmsākumi ir meklējami 2014. gada 19. septembrī, notiekot dibināšanas svinīgajai kopsapulcei Elektrum Olimpiskajā centrā, kurā piedalījās Latvijas telpu futbola klubu pārstāvji - Latvijas Futbola Federācijas biedri, biedru kandidāti, kā arī interesenti.Autoskolu alianse “Credo Autoprieks” tika izveidota, apvienojoties divām autoskolām – “Credo” un “Autoprieks” ar mērķi izveidot Latvijā pirmo Autovadītāju Universitāti. Uzņēmumam ir vairāk nekā 15 gadus ilga pieredze nozarē. “Credo Autoprieks” vadītāja apliecību var iegūt 10 dažādās kategorijās (A, B, BE, C, CE, D, DE, 95, ADR un Traktortehnika).


Escape Room - tā ir lieliska izvēle korporatīviem, vecpuišu un vecmeitu ballītēm, team building un protams svētkiem ar bērniem. Piedāvājam izklaides variantus jebkuram vecumam, vēlmēm, komandas izmēram un sastāvam: kvesti pieaugušiem, bērnu attīstošie kvesti, kā arī performans.
Leģendārā VEF meistarkomanda tika izveidota 1958.gadā. VEF vārds komandas nosaukumā tika aizgūts no rūpnīcas, kurai bija tādi pati abreviatūra (Valsts elektrotehniskā fabrika jeb VEF). Rūpnīcai bija arī savs sporta klubs, kurā tika izveidota VEF basketbola komanda.


Dailes teātris ir lielākais profesionālais Latvijas repertuārteātris, kur vienmēr strādājuši sava laika talantīgākie mākslinieki: režisori, aktieri, scenogrāfi, kostīmu mākslinieki, komponisti. Šeit mākslas patiesība vienmēr ir bijusi svarīgāka par dzīves patiesību.
Mēs ticam – vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. tā ir mūsu pārliecība, par kuru stāvam un krītam. mēs gribam, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums mūsu fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodamies uz tālo Čīli.''Latvijas Futbola Virslīga'' kā atsevišķa biedrība tika izveidota 2012. gada janvārī, apvienojoties desmit futbola klubiem, kas tajā brīdī pēc sportiskā principa bija izcīnījuši tiesības piedalīties augstākajās futbola sacensībās valstī – Virslīgas čempionātā. Biedrības izveides mērķis bija dot klubiem lielāku pašnoteikšanu čempionāta organizešanā un veiksmīgāk realizēt savas komerctiesības.
Latvijas Leļļu teātris veicina izglītotas, radošas un vienotas sabiedrības veidošanos, piedāvājot daudzveidīgu, laikmetam atbilstošu repertuāru bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Izmantojot gan tradicionālas, gan inovatīvas leļļu mākslas tehnikas, Latvijas Leļļu teātris nodrošina leļļu mākslas tradīciju saglabāšanu un sekmē šīs nozares tālāku profesionālo attīstību.