Pasākuma nosaukums: Prieks iepazīties-Japāna

Norises vieta/laiks:  Zoom platforma,13:00,30.10.2021

Dalībnieku skaits: 22

Apraksts:
 
✌ 30.oktobra pēcpusdienā jaukā gaisotnē aizvadīts pasākums "Prieks iepazīties - Japāna". Pasākumā piedalījās bērni un jaunieši no dažādām Latvijas vietām - sasniedzot 22 interesentus par Japānu.
✅ Jauniešiem bija iespēja ielūkoties Japānas kultūrā, tradīcijās un studiju iespējās, kā arī mentoru vadībā spert pirmos soļus Japānas valodas sasveicināšanās ābecē. Jaunieši bija iesūtījuši plašu jautājumu spektru uz, kuriem atbildes sniedza pasākuma vadītāji.
🔵 Pasākuma vadītāji Takumi un Raimonds bija patīkami pārsteigti par jauniešu vēlmi uzzināt vairāk par Japānas kultūru, tradīcijām un valodu. Takumi un Raimonds īpaši vēlas izcelt jauniešu vēlmi mācīties japāņu valodu, kas atspoguļojās jauniešu ieinteresētībā spert pirmos soļus sasveicinoties.
🗨 Biedrības Laiks Jauniešiem jaunatnes nodaļas vadītāja Zane Grāvīte vēlas izcelt jauniešu aktivitāti un iesaisti uzdodot ļoti interesantus un radošus jautājumus. Noteikti ņemsim vēra ierosinājumus un tuvākajā laikā plānojam piedāvāt arī citu valstu kultūras un valodas iepazīšanu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: Kā uzlabot dzīvi jauniešiem,jaunajā Bauskas novadā

Norises vieta/laiks: Zoom platformā,18:00,26.10.2021

Dalībnieku skaits: 25

Apraksts: 
✅ Otrdienas vakarā biedrība «Laiks jauniešiem» aicināja Bauskas novada domes deputātus, jaunatnes speciālistus un jauniešus uz sarunu par šīs jomas nākotni jaunizveidotajā Bauskas novadā. Problēmu ir gana, bet risinājumu vēl meklē.
🔵 Biedrība «Laiks jauniešiem» diskusijas sākumā identificēja vairākas problēmas – sadarbība starp iestādēm un cilvēkiem, kas, viņuprāt, bija visaktuālākā. «Jaunatnes darbinieki, kopš es strādāju, nespēja kopā mēnesī visi sanākt uz sanāksmi. Par kādu sadarbību tad mēs varam runāt?» atklāja biedrības vadītājs Gints Jankovskis.
▶️ Bauskas novada jaunatnes lietu speciāliste Liene Rotberga minēja, ka situācija ir tāda arī tādēļ, ka nepietiekamo jaunatnes darbinieku slodžu dēļ speciālisti strādā citā pamatdarbā, tādēļ šis darbs viņiem nav prioritāte. Vēl biedrība ieskicēja transporta plānošanu jauniešiem uz ciemiem Bauskas novadā.
🗨 Diskusijā pievienojās biedrības Mums Pieder Pasaule /We Own the World/ vadītāja Vita Reinfelde. «Biedrība uzturas Svitenes tautas nama telpās, un tās ir jauniešiem pieejamas tikai tad, kad kāds no biedrības tur atrodas. Ja projektā esam saņēmuši finansējumu jauniešu prasmju apgūšanai, tad telpās ar to arī strādājam, ja līderībai – tad virzāmies uz šo mērķi. Ja telpas vēlas turēt vaļā visu laiku, tam ir jābūt vēl vienam cilvēkam, kas ar to strādā,» piemin V. Reinfelde.
⚪ Jaunatnes lietu speciāliste Vecumniekos Kristīne Pačkajeva atklāja, ka Vecumniekos jaunieši ir aktīvi un iesaistās, bet viņiem trūkst telpu. «Esam bijuši dažādās telpās, bet savas vides mums nav,» tā K. Pačkajeva. No Vecumnieku puses neviens domnieks pieslēdzies sarunai nebija, lai spētu šo komentēt.
Teksts: «Bauskas Dzīve» / Kaspars Kalējs

-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: Laiks Jauniešiem un NVO ''Inicio'' iepazīšānās Zoom platformā

Norises vieta/laiks: Zoom platforma,22.10.2021,19:00

Dalībnieku skaits: 17

Apraksts:
✅ 22.oktobrī jaunatnes organizācijas - Laiks Jauniešiem un NVO ''Inicio'' no Bauskas novads iepazinās attālināti ZOOM platformā, lai dalītos ar savu pieredzi, kvalitatīvi pavadītu vakaru un plānotu jaunatnes attīstību Bauskas novadā.
🗨 "Laiks Jauniešiem" vadītājs G.Jankovskis stāsta, ka iepazinās ar NVO Inicio pavisam nejauši, ka Facebook platformā Inicio meklēja dažādas lietas jauniešu telpu remontam - ne brīdi nedomājot uzrakstīju, ka varam palīdzēt. Tagad izveidojies lielisks kontakts un plānojam abpusēji sniegt atbalstu dažādu projektu un pasākumu realizēšanā. Jaunieši ir mūsu nākotne!
✌ Biedrības INICIO dalībniece Dafne Rence jūtas iedvesmota pēc kopīgas sarunas ar "Laiks Jauniešiem". "Uzskatu, ka tieši šis ir atspēriens, ko biedrībai vajadzēja. Biedrības jaunieši ir aktīvi un ir ieinteresēti sadarboties, dod padomus. Ļoti patika, ka varējām runāt par nopietnām tēmām kā piemēram projektu rakstīšana, un pēc tam visi nesaspiestā gaisotnē minēt sieru nosaukumus. Kopumā ļoti labi pavadījām laiku!"
🤗 Toties jauniete Denisija Šteinberga priecājas, ka bija iespēja iepazīties ar fantastiskiem jauniešiem no Rundāles un Bauskas puses. Nepiespiestā gaisotnē spēlējām "Quizz" spēli un pavadījām lielisku vakaru.
🙌 Jaunatnes organizācijas jau novembrī vienosies kopīgam projektam, lai iepriecinātu Bauskas novada sociālās ģimenes ar bērniem. Par to un citiem pasākumiem jau tuvākajā laikā varēsiet lasīt "Laiks Jauniešiem" un "Inicio" sociālajos tīklos.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Pasākuma nosaukums: Kopā mēs VARAM vairāk!

Norises vieta/laiks: Zoom platforma,15:00-16:30,13.10.2021

Dalībnieku skaits: 50

Apraksts:
🙌 TIEŠSAISTES DISKUSIJA BAUSKAS NOVADĀ piedalīsies VARAM ministrs Artūrs Toms Plešs (vai izvirzīts pārstāvis), Bauskas novads priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks, SIA "Kronis" valdes loceklis Aivars Svarenieks, Biedrības Laiks Jauniešiem vadītājs Gints Jankovskis. Diskusiju vadīs žurnālists Aidis Tomsons.
🗨 Uzdodiet jautājumus un sniedziet viedokli komentāros par administratīvi teritoriālās reformas ietekmi uz dzīvi Jūsu pagastā/ciemā, kā arī pastāstiet ko Jūs sagaidiet no reformas.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pasākuma nosaukums: #ZemgaleVAR

Norises vieta/laiks: 06.10.2021,14:00

Dalībnieku skaits: 6

Apraksts:
❤ Kopā ar Bauskas Novada Sociālais Dienests dalījāmies ar sekmīgo NVO un sociālo darbinieku sadarbību - metodiski informatīvajā sanāksmē Zemgales reģiona ietvaros.
🙌 Mums bija paties prieks būt daļai no šī lieliskā pasākuma.Tas ir kārtējais pierādījums, ka #ZemgaleVAR!
✅ Labdarības maratons "Roku Rokā" turpinās un sniegsim palīdzību grūtībās nonākušajiem arī turpmāk.
Uz sekmīgu sadarbību arī turpmāk!

------------------------------------------------------------------------------------------------


Pagājušajā nedēļas nogalē aizvadīts biedrības Laiks Jauniešiem rīkotais Erasmus+ darbnīcas pasākums "Gribu, varu, daru", kuru apmeklēja 13 jaunieši no dažādiem Latvijas reģioniem.

Izrunājām plānus sakarā ar Erasmus+ tuvākajiem projektiem un vienojāmies par vairāku projektu iesniegšanu tuvākajā laikā. Tāpat esam pieteikuši pasākumu #erasmusdays2021 ietvaros.

Pateicamies visiem jauniešiem par iesaisti un aktivitāti Erasmus+ darbnīcās. Jaunieši IR mūsu tagadne un nākotne!

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pasākuma nosaukums: Kā pelnīt ar savu hobiju?

Norises vieta/laiks: Īslīces kultūŗas nams,16:00,30.09.2021

Dalībnieku skaits: 15

Apraksts:
✅ 30.septembra pēcpusdienā Īslīces Kultūras Nams viesojās organizācija SPIIKIIZI projekta "Kā pelnīt ar savu hobiju?" ietvaros.
🙌Pasākumu atklāja dažādi interesanti "ice-breakeri" jeb tā saucamās iepazīšanās/saliedēšanās aktivitātes, kuras vadīja SPIIKIIZI pārstāve Zane. Skanot smiekliem, priekam un jautrībai jaunieši tika sekmīgi iekustināti pasākuma oficiālajai daļai.
✌Pasākumu vadīja izaugsmes kafejnīcas un video studijas vadītājs Āris Birze, kas ar jauniešiem radošā veidā pārrunāja dažādas dzīves situācijas un profesionālajā karjerā iegūtās zināšanas nodeva tālāk Bauskas novads jauniešiem.
🙏Pēc pasākuma jaunieši no sirds pateicās organizācijai SPIIKIIZI par apciemojumu un nodotajām zināšanām nākotnē. Jaunieši diskusijas laikā akcentēja to, ka kopīgiem spēkiem jāuzlabo dzīve jauniešiem jaunajā apvienotajā Bauskas novadā.
❤Jaunieši ir mūšu ŠODIENA!

-------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Labdarības Auto - Foto orientēšanas pasākumu "Iepazīsti jauno Bauskas novadu"

Norises vieta/laiks: Īslīces kultūras nams, Bauskas nov., 29.08.2021.

Dalībnieku skaits: 60

Apraksts:

Biedrība "Laiks Jauniešiem" kopā ar Īslīces pagasta pārvaldi atbalstot labdarības maratonu "Roku Rokā" 29. augustā organizēja Labdarības Auto - Foto orientēšanas pasākumu "Iepazīsti jauno Bauskas novadu"

  Saulainajā svētdienas dienā uz starta pulcējās 19 komandas no dažadām Latvijas vietām. Komandām kopā bija nepieciešamas atrast 33 kontrolpunktus, kā arī izpildīt interesantus 11 papilduzdevumus.

  Šajā pasākumā labāko rezultātu uzrādīja divas komandas - "Čāpotāji" un "Iecavnieks Auto", bet tā kā finišā par vienu minūti ātrāk ieradās komanda "Čāpotāji", tad tieši šī komanda tika kronēta par pasākuma uzvarētājiem. Trešo vietu izcīnīja komanda "Piektdiena 13ais".

---------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: ''Zini vai mini''

Norises vieta/laiks: Īslīces kultūras nams, plkst. 17.00, 07.08.2021.

Dalībnieku skaits:

Apraksts:

 7. augustā plkst. 17.00 Biedrība “Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Īslīces pagasta pārvaldi un pasākuma atbalstītājiem ārtelpās pie Īslīces Kultūras nama organizēs komandu labdarības viktorīnu „Zini vai mini”. Pasākums tiks organizēts gan nevakcinētiem, gan vakcinētiem dalībniekiem ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus – stingri ievērojot apmeklētāju skaitu un distances ievērošanu starp tiem.

Pasākums norisināsies vairākās kārtās, katrai kārtai piešķirot savu tēmu. Dalībnieku skaits komandā no 3 līdz 5 personām. Reģistrācija viktorīnai tiek organizēta elektroniski mājaslapā – www.laiksjauniesiem.lv, sadaļā „Viktorīna” vai izmantojot šo saiti - https://ieej.lv/EHcSL . Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas ar Jums sazināsies biedrības “Laiks Jauniešiem” pārstāvis, lai paskaidrotu tālākās formalitātes un atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem.

Dalības maksa ir noteikta ziedojumu veidā – klātienē (ziedojumu kastītē) un tālāk visi iegūtie līdzekļi tiks realizēti biedrības “Laiks Jauniešiem” organizētā labdarības maratona “Roku Rokā” ietvaros, sniedzot palīdzību grūtībās nonākušajiem cilvēkiem. Veiksmīgākajām komandām pasākuma atbalstītāji ir sarūpējuši dažādas balvas, bet par našķiem visiem dalībniekiem parūpēsies pasākuma organizatori. Aicinām komandas apdomāt savu vizuālo noformējumu (tēlu), kas komandai dos iespēju iegūt savā īpašumā papildus punktus.

Viktorīnas mazajos pārtraukumos būsim parūpējušies par muzikāliem priekšnesumiem, kā arī citām interesantam aktivitātēm pasākuma dalībniekiem. Plānojam, ka pasākums norisināsies līdz četrām stundām. Pasākuma laikā var tiks veikta foto un video fiksācija un materiāli var tikt izmantoti sociālajās vietnēs un citās publikācijās pasākuma ietvaros.

------------------------------------------------------------------------------------------
Pasākuma nosaukums: Erasmus+ projekts "Mākonis"


Norises vieta/laiks: Bauskas Valsts Ģimnāzija, 16.08.2021.

Dalībnieku skaits: 43

Apraksts:

Šodien biedrības Laiks Jauniešiem vadītājs Gints Jankovskis viesojās pie Bauskas Valsts ģimnāzijas 11. un 12.
klases skolēniem, lai tiem un Daugavpils 12.vidusskolas skolēniem pastāstītu par personīgo pieredzi darbā ar jauniešiem.


Pastāstījām par organizācijas darbu, attīstību un nākotnes plāniem. Tāpat vienojāmies, ka tuvākā vai tālākā nākotnē sadarbosimies kāda projekta ietvaros

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pasākuma nosaukums: ''Mēs savam novadam''

Norises vieta/laiks: Zoom platforma, 08.08.2021

Dalībnieku skaits: 70

Apraksts:

Īstenojot Bauskas novada pašvaldības rīkoto projektu «Mēs savam novadam» biedrība «Laiks jauniešiem» kopā ar citiem partneriem, apmācījusi 70 Bauskas novada iedzīvotājus medijpratībā.

   Biedrība «Laiks jauniešiem» projekta organizēšanā sadarbojās ar laikrakstu «Bauskas Dzīve», nevalstisko organizāciju «IREX», nodibinājumu «Medijpratības izglītības centrs «Vieddoma»», kas izstrādāja saturu un aicināja iedzīvotājus piedalīties nodarbībās.

  Mācību organizēšanā tika iesaistīti gan augstskolu mācībspēki, gan praktiķi. Lekcijas vadīja augstskolu pasniedzēja mediju studijās, komunikācijas zinātņu doktore Klinta Ločmele, Latvijas Radio Ziņu dienesta galvenais redaktors Kārlis Dagilis, «Bauskas Dzīves» galvenā redaktore Anita Rozentāle un žurnālists Uldis Varnevičs, «IREX» jauniešu medijpratības trenere Kristīne Loginova.

  Visapmeklētākās bija jauniešu nodarbības attālināti. Uz tām pieteicās lielākā daļa dalībnieku kopskaita. Trīs nodarbībās – «Izpratne par medijiem», «Nepatiesas ziņas un manipulācija», «Cīņa pret dezinformāciju» jaunieši ieguva to, ko iepriekš skolā mācījās tikai virspusēji. «Skolā nemācījos ne pusi no tā, ko apguvu šeit. Ļoti patika dažādie piemēri, kurus reāli dzīvē esmu arī redzējis,» sacīja jaunietis Jānis Lejaskalns no Rīgas. Viņš atbraucis brīvdienās atpūsties uz lauku mājām, bet izrādījies, ka brīvdienas tika aizvadītas ar saturīgām mācībām.

  Simona Balode apmeklēja divas nodarbības. «Man ļoti patika mācību semināri. Bija ļoti vērtīgi un es ieteiktu tās ikvienam, pat ja liekas, ka visu jau zini. Šajos laikos tiešām var apjukt no lielā informācijas daudzuma un cilvēkiem bieži vien ir grūtības atšķirt patiesību no meliem. Tāpēc uzskatu, ka šīs medijpratības nodarbības ikvienam būtu noderīgas,» sacīja S. Balode, «viss patika, bija interesanti, vienīgi būtu labi, ja lekcijās iesaistītos vēl vairāk cilvēku.»


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: ''Labo mantu skapis''

Norises vieta/laiks: Īslīces kūlturas nams, 01.01.2021-01.09.2021.

Dalībnieku skaits: 1000

Apraksts:

  Projekts "Labo mantu skapis" (apģērba, citu noderīgu lietu apmaiņas punkts), kas tika organizēts Covid-19 pandēmijas laikā kopā ar Īslīces pagasta pārvaldi, Īslīces Kultūras namā noslēdz savu darbību.

  Kopā vairāku mēnešu laikā ievērojot visas epidemoloģiskās prasības to apmeklēja iedzīvotāji no visas Latvijas teritorijas. Aptuvenais apmeklētāju skaits lēšams vairāk nekā 1000 mājsaimniecībās.

  Paldies visām privātpersonām par apğērbu, trauku un sadzīves tehnikas ziedojumiem. Jūsu atbalsts šī apmaiņas punkta realizācijā bija neatsverams.

  Projektu noslēdzot mūsu jaunieši sašķirojot un sakārtojot pa kastēm salika 482 banānu kastes ar apğērbiem un 31 maisus ar virsjakām un apaviem. Pēc sludinājuma ievietošanas, lielais ziedojumu apjoms nonāca pie 12 organizācijām un vairākām privātpersonām tālākai - mērķtiecīgai izdalei.

  No visas sirds vēlamies pateikties visiem brīvprātīgajiem darbiniekiem, kuri aktīvi darbojošies visu šo mēnešu laikā "Labo mantu skapī" un to pieskatījuši, vislielāko paldies vēlamies teikt - EVITAI, ALEKSANDRAI, IRINAI, NIJOLEI, ARNIM , kā arī mūsu SUPERĪGAJAI jauniešu komandai. 

  Mūsu organizācija plāno iespējamo projekta turpināšanu un attīstīšanu vasaras periodā - drīzumā ziņosim par tā norisi. Biedrība turpinās organizēt labdarības maratonu "Roku Rokā" sniedzot pārtikas un nepārtikas palīdzību grūtībās nonākušām ğimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Pasākuma nosaukums: Virtuāla vide,drošība un riski


Norises vieta/laiks:  Rīga,Boulinga centrs ‘’Bowlero’’;11.02.2020


Dalībnieku skaits: 63


Apraksts: Kopā pasākumu apmeklēja 63 jaunieši no visas Latvijas. Bija asas diskusijas, viedokļi un domas kā darboties un pasargāt sevi internetā t.sk. sociālajās vietnēs.


Paldies, mūsu īpašajiem viesiem Rīgas pašvaldības policijacert.lv un influencerim - Edgar Fresh.
Izsakam pateicību draudzīgajam, mājīgajam Bowlero boulinga centram par uzņemšanu "Pleskodalle" telpās.
Paldies, Bowlero, Leļļu teātrim, Dinamo Rīga, VEF Rīga par dāvanām mūsu pasākuma dalībniekiem.
Tikai kopā mēs mūsu jauniešiem ikdienu varam padarīt labāku! 


Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.laiksjauniesiem.lv/2020/02/virtuala-vide-drosiba-un-riski.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: ’’Tikšanās ar Kristapu Kravali ’’

Norises vieta/laiks: 04.03.2020., Rīga,Bowlero Lielirbes 27,18:30

Dalībnieku skaits: 41

Apraksts: Nodarbības laikā pievērsās “7 panākumu bagātu jauniešu principiem”, ko ikviens no dalībniekiem varēs ieviest savā dzīvē jau uzreiz pēc nodarbības. Šie principi rod pamatu psiholoģijas, socioloģijas un bioloģijas pētījumos, kā arī filozofijas un teoloģijas atziņās.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Attēlu rezultāti vaicājumam “zini vai mini īslīce”

Pasākuma nosaukums: ’’Zini vai mini ’’

Norises vieta/laiks: 16.08.2020., Bauskas nov.,  Īslīces pag., Īslīces Kultūras nams

Dalībnieku skaits: ~64

Apraksts: 3-6 cilvēku komandu viktorīnā “Zini vai mini”. Jautājumi un uzdevumi viktorīnā bija par erudīciju, kultūru, sportu un vēsturi.

Organizatori parūpējās, lai visas komandas no pasākuma aizbrauktu ar piemiņas balvām, taču labākajām komandām plānotas vērtīgas balvas no sadarbības partneriem. Plānoja, ka pasākums norisināsies līdz četrām stundām un viktorīnas pārtraukumos pasākuma organizatori ir parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem.

Informācija plašsaziņas līdzekļos:   https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/photos/pcb.185381859618951/185381689618968/ 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pasākuma nosaukums: Tikšanās ar Baltic3D.eu pārstāvi Eināru Edžiņu 

Norises vieta/laiks: Rīga,Bowlero centrs,Lielirbes 27

Dalībnieku skaits: 27

Apraksts: Tikšanās ar Baltic3D.eu pārstāvi Eināru Edžiņu, kurā tas pastāstīja par 3D printeriem, uzņēmumu un iespējām iesaistīties.

Informācija plašsaziņas līdzekļos: Vairāk- https://www.facebook.com/laiksjauniesiem 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Tikšanās ar “Pasaku namu - Radošā apvienība” komandu. 

Norises vieta/laiks: 28.02.2020., Boulinga centrs “Bowlero”.

Dalībnieku skaits: 20

Apraksts: Jauniešiem, kas ieradās uz tikšanos bija iespēja iepazīt “Pasaku namu - Radošā apvienība” darbu un iespējas iesaistīties to aktivitātēs.

Informācija plašsaziņas līdzekļos:

https://www.facebook.com/104125637744574/posts/140048337485637/

---------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Tiešsaistes sarunas ar Latvijā pazīstamu personību.

Norises vieta/laiks: Ilgtermiņa projekts (11 reizes), tikšanās vieta tiešsaiste.

Dalībnieku skaits: 3000

Aprakts: Jaunais uzmundrinošais, iedvesmojošais, un aizraujošais tiešraides ētera saturs, lai cilvēkiem paliekot mājās brīvajā laikā novērstu uzmanību uz pozitīvām un vēl nedzirdētām lietām no mūsu Latvijas pazīstamajām personībām. 

Cilvēkiem kas pievienojās tiešsaistei bija iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus. 

Informācija plašsaziņas līdzekļos:

https://www.facebook.com/fanutelts/videos/654998875083789/                    

------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: “INSTAGRAM tiešsaistes lekcijai/semināram ar Sindiju Bokāni.” 

Norises vieta/laiks: 20.03.2020., tiešsaistē.

Dalībnieku skaits: 70

Apraksts: Biedrība “Laiks jauniešiem” kopā ar  Sindiju Bokāni veidoja tiešsaisti. Cilvēkiem kas pieslēdzās bija iespēja vairāk uzzināt par to kā veiksmīgāk lietot instagramu, kā veidot pareizu kontentu u.t.t 

Informācija plašsaziņas līdzekļos:

https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/photos/a.114630510027420/145012440322560

-----------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Saruna ar Diānu Bukšu par situāciju Spānijā COVID-19

Norises vieta/laiks: 02.04.2020,18:00                  

Dalībnieku skaits: 50    

Apraksts: Tiešraidē biedrības biedriem un citiem interesentiem bija iespēja pievienoties saunai ar  Diānu Bukšu, kura stāstīja  par patreizējo situāciju Spānijā COVID-19 laikā un par to, kā vispār izlēma doties ERASMUS+ ietvaros uz Spāniju.  

Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.facebook.com/watch/live/?v=244763300036251&ref=watch_permalink 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pasākuma nosaukums: ’’Roku rokā’’

Norises vieta/laiks: visa Latvijas teritorija

Dalībnieku skaits: 

Apraksts: līdz šim palīdzību ar pārtikas un nepārtikas pakām snieguši 3 900 mājsaimniecībām. 

Informācija plašsaaziņas līdzekļos: 

https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/posts/270740174416452

informācija tiks papildināta

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Pasākuma nosaukums: Pirmās palīdzības apmācība

Norises vieta/laiks: 22.02.2020

Dalībnieku skaits: 30

Apraksts:  Sadarbība ar CREDO autoskolu 2020. gada 22.februārī tika organizētas pirmās medicīniskās palīdzības apmācības 30 biedrības biedriem bez maksas, tajās pilnībā no A- Z sertificēts pasniedzējs pastāstīja par pirmo medicīnisko palīdzību, kā arī jauniešiem bija iespēja praksē reāli pamēģināt iemācīto. Pasākuma noslēgumā visi jaunieši saņēma apliecību par kursa noklausīšanos.

 

Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/photos/pcb.138219161001888/138219101001894/  

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: No idejas … līdz biznesam!

Norise vieta/laiks: 10.03.2020., Boulinga centrs “Bowlero”, Lielirbes 27.

Dalībnieku skaits: 31

Apraksts: Biedrība “Laiks jauniešiem” organizēja tikšanos ar Terēzi Riekstiņi, kura sniedza jauniešiem interaktīvo semināru. Stāstīja par biznesa idejām un tā attīstīšanu, svarīgākajiem mērķu formulēšanas likumiem, pirmajiem soļiem un biznesa plāna veidošanu, panākumiem un naudas principiem. 

Informācija plašsaziņas līdzekļos:

https://www.facebook.com/events/883280522129280/

--------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Biedrības ‘’Laiks Jauniešiem’’ jauno dalībnieku uzņemšana Bauskas novadā.

Norises vieta/laiks: 10.10.2020, Bauskas nov.,Īslīces pag., Īslīces kutūras nams.

Dalībnieku skaits: 19

Apraksts: Pirmā biedrības Laiks Jauniešiem rīkotā tikšanās, Bauskas novadā, notika 2020.gada 10.oktobrī.

Uz tikšanos Īslīces kultūras namā ieradās 12 atraktīvi un radoši jaunieši, kuri entuziasma pilni izradīja interesi iesaistīties biedrības darbā.

Trīs no meitenēm vēlāk, svētdien, tika iepazīstinātas ar biedriem no Rīgas,lai apvienotos vienotā diskusijā par turpmāku Bauskas un Rīgas sadarbību - kopīgi vadītu mērķu labā.

Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.bauska.lv/lv/jaunumi/biedriba-laiks-jauniesiem-aicina-bauskas-novada-iedzivotajus-iesaistities-organizacija-un-darboties-jaunatnes-jomas-attistibai-novada-7934

-----------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Gribu,varu,daru

Norises vieta/laiks: 01.02.2020, Rīga, Ieriķu iela 43A, 128.telpa, 16:00-18:00

Dalībnieku skaits: 12

Apraksts: Biedrības jauniešiem un citiem interesentiem bija iespēja piedalīties biedrības rīkotajā Erasmus+ darbnīcā “Gribu, varu, daru”.Kurā Kate Strupiša dalījās ar savu pieredzi Erasmus+ projektu rakstīšanā. Jauniešiem bija unikāla iespēja uzzināt par Eiropas Savienības pamatvērtībām un par 7 soļiem līdz veiksmīgam Erasmus + projektam.

Informācija plašsaziņas līdzekļos: Vairāk - https://www.laiksjauniesiem.lv/2020/02/1.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums:  Ciemošanās pie Rīgas 1.pamatskolas.

Norises vieta/laiks: 05.03.2020., Rīgas 1.pamatskola.

Dalībnieku skaits: 49

Apraksts: Biedrības valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis devās uz Rīgas 1.pamatskolas - attīstības centra jauniešiem, lai  viņus iepazīstinātu ar biedrības darbu un sniegtajām iespējām iesaistoties, kā arī dalītos ar dzīves pieredzi. 

Informācija plašsaziņas līdzekļos:

https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/photos/a.117005853123219/141726990651105/

----------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums:Brainstorm vakars

Norises vieta/laiks: Rīga, Bowlero aktīvās atpūtas centrā, Lielribes iela 27

Dalībnieku skaits: 39

Apraksts: Biedrības aktīvākie biedri sapulcejās, lai kopīgi dalītos ar savām idejām un biedrības turpmako pasakumu redzējumu.

Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.laiksjauniesiem.lv/2020/02/brainstorm-vakaru.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Baibai Sipeniecei – Gavarei 50!

Norises vieta/laiks: 21.02.2020., Splendid palace.

Dalībnieku skaits: 9

Apraksts: Biedrības “Laiks Jauniešiem” meitenes piedalalījās Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu dzimšanas dienas pasākumā, kā brīvprātīgā darba veicējas.

Mūsu komanda visas trīs dienas piedalījās brīvprātīgajā darbā - palīdzot pasākumam noritēt gludi un bez aizķeršanām!

Informācija plašsaziņas līdzekļos:

https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/photos/a.117005853123219/138023884354749/

----------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Auto-Foto orientēšanās

Norises vieta/laiks: 20.06.2020., Bauskas nov.,  Īslīces pag., Īslīces kultūras nams.

Dalībnieku skaits: 107

Apraksts: Auto-Foto orientēšanās pasākumā bija jāatrod un jānofotogrāfējas pie kartē atzīmētajiem kontrolpunktiem - interesantām un neparastā vietām Īslīces pagastā, kaimiņu pagastos un novados, kā arī jāveic dažādi jautri un aktīvi papilduzdevumi kontrolpunkros. Reģistrācija pasākumam tika organizēta elektroniski. 

Lai veicinātu Jāņu sajūtas un dalībnieku krāšņumu, dalībnieki tika aicināti būt atraktīviem un padomāt par automašīnas un sevis izdekorēšanu, jo krāšņākajiem un aktīvākajiem dalībniekiem tika paredzētas balvas no Īslīces pagasta pārvaldes un sadarbības partneriem. 

 

Informācija plašsaziņas līdzekļos: 

https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/photos/a.114630510027420/171292177694586/

------------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma atskaite: 8. marta pasākums.

Norises vieta/laiks: 08.03.2020., Tirdzniecības centrs “Spice” un Aktīvās atpūtas centrs “Bowlero”

Dalībnieku skaits: 65

Apraksts: Biedrība “Laiks jauniešiem” sadarbībā ar “Pasaku namu - Radošā apvienība” iepriecināja Tirdzniecības centra “Spice” apmeklētājas un biedrības aktīvākās meitenes 8.martā, Starptautiskajā sieviešu dienā .Uzdāvinot, katrai sievietei rozi un muzikālu priekšnesumu.

Informācija plašsaziņas līdzekļos:

https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/videos/1052648665106072

-------------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Biedrības ‘’Laiks Jauniešiem’’ pirmā kopsapulce

 Norises vieta/laiks: 14.01.2020;18:00;VEF Kultūras pils – Kamerzālē

Dalībnieku skaits: 137

Apraksts: 2020. gada 14. janvārī  tika aizvadīta pirmā biedrības “Laiks Jauniešiem” biedru kopsapulce, kurā pulcējās 137 interesenti no visas Latvijas. Savukārt, par oficiāliem biedriem kļuva 112 aktīvisti no visas Latvijas.  Biedrība informēja biedrus, kā tiem būs iespēja uzzināt informāciju par pasākumiem un iesaistīties biedrības darbībā. 

Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.facebook.com/laiksjauniesiem/photos/pcb.127128292110975/127124362111368/

------------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: ‘’Spārnus veidojam kopā’’

Norises vieta/laiks: 25.09.2020, Bauskas nov.,Īslīces pag., Īslīces kutūras nams.

Dalībnieku skaits: 280

Apraksts: Septembra nogalē, Īslīces Kultūras namā tika aizvadīts labdarības koncerts “Spārnus veidojam kopā”, tā ietvaros labdarībai ziedojumus vāca biedrība “Ābulis”. 

Par labdarības koncerta organizēšanu mēs parūpējāmies kopā ar Codes, Dāviņu un Īslīces pagasta aktīvajiem jauniešiem. 

Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.youtube.com/watch?v=fwR0XQktoVk&ab_channel=LaiksJaunie%C5%A1iem 

https://www.laiksjauniesiem.lv/2020/10/aizvadits-labdaribas-koncerts-sparnus.html 

---------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: ’’3 600 sekundes ar slavenību’’

Norises vieta/laiks: 27.10-19.11.2020 Facebook ‘’Laiks Jauniešiem’’ lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: 2500

Apraksts: Biedrība “Laiks Jauniešiem” uzsāka jaunu attālināto sarunu raidījumu “3 600 sekundes ar slavenību”, kas bija skatāms katru otrdienu un ceturtdienu, plkst. 20.00 biedrības “Laiks Jauniešiem” Facebook tiešraidē ,kurā jaunieši runāja ar Latvijā pazīstamām personībām.

Skatītājiem tiešraides laikā bija iespēja uzdot jautājumus raidījuma viesiem un saņemt uz tiem atbildes. Iknedēļas sarunas ļāva iepazīt slavenības no cita skatupunkta un uzzināt par viņiem vēl līdz šim nezināmās lietas.

Raidījumā attālināti viesojās dažādu nozaru pazīstamie pārstāvji – Latvijas Republikas Saeimas deputāts A.Gobzems, televīzijas un radio raidījumu vadītāja B.Sipeniece Gavare,  mūziķis-A.Reiks, Ghetto Games kustības līderis R.Elbakjans, satura veidotājas-Latvian Sisters, pludmales volejbolists-A.Samoilovs, satura veidotājs- N. Mičulis. Raidījuma organizatori bija biedrības “Laiks Jauniešiem” jaunieši un raidījuma viesi tika aicināti pēc jauniešu vēlmēm un interesēm. 

Informācija plašsaziņas līdzekļos: 

https://www.laiksjauniesiem.lv/2020/10/biedriba-laiks-jauniesiem-uzsak-jaunu.html

----------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: ’’Iztīrīsim Rītausmu parku kopā!’’

Norises vieta/laiks: 14.01.2021., Bauskas nov.,  Īslīces pag., Rītausmu parks

Dalībnieku skaits: 17

Apraksts: Biedrības «Laiks jauniešiem» vadītā aicinājumā 14. Janvārī, jaunieši un citi pagasta iedzīvotāji, sapulcējās, lai no sniega atbrīvotu Bauskas novada, Īslīces pagasta, Rītausmu parka celiņus.

Aktivitātes mērķis bija sakārtot parku, lai tur var pastaigāties iedzīvotāji, ģimenes ar bērniem un mājdzīvniekiem. Vienīgais nosacījums bija iepriekš pieteikties, lai talkas laikā var ievērot drošu distanci.

Galvenais uzdevums bija iztīrīt celiņus visā to platumā, kā arī grila zonu, lai var pieiet pie rūķīšu mājām un atpūtas galdiņiem.

Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/jauniesi-iztira-celinus-ritausmu-parka-islice-189348?fbclid=IwAR3f4Y24_mzcV6e6JLg2T9SdSlHNtZnNLEQeCLLU4bj8DO7_qpUXltb5uzs  

---------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: ’’Uzcel savu sniegavīru’’

Norises vieta/laiks: 21.01.2021., Bauskas nov.,  Īslīces pag., Rītausmu parks

Dalībnieku skaits: 29

Apraksts: ‘’Laiks Jauniešiem’’  un Īslīces pagasta pārvalde aicināja Bauskas novads iedzīvotājus visas dienas garumā doties uz Īslīces Kultūras Namu (Rītausmu parku) un svaigā gaisā, vienas mājsaimniecības ietvaros uzcelt savu sniegavīru. Tiklīdz tas bija  uzcelts,  dalībnieki tika aicināti  nofotogrāfēt un nosūtīt pa tālruni +371 28 646 934 (whatsapp) vai uz mūsu Facebook Laiks Jauniešiem lapu, pieminot autora vārdu un uzvārdu , lai  varētu sociālajā vietnē FACEBOOK publicēt visus autoru darbus publiskai balsošanai.

Īslīces pagasta pārvalde un Laiks Jauniešiem trīs visvairāk balsu saņēmušajiem sniegavīra autoriem un simpātiju balvas autoriem pasniedza balviņas.            Facebook  balsojumā tika noskaidrots, ka  

  • vietu ar 707 balsīm  ieguva Dreimaņu dāmas;
  • 2. vietu ar 664 balsīm ieguva Nijole Berezina;
  • 3. vietu ar 508 balsīm ieguva Sabīne Geiba;

(rezultāti tika piefiksēti 22.01. 23:59)

Informācija plašsaziņas līdzekļos: https://www.bauskasdzive.lv/afisa/kultura-un-izklaide/uzcelsim-savu-sniegaviru-189417

--------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: virtu''alā vide, drošība un riski

Norises vieta/laiks: Bowlero boulinga centrs,18:00, 11.02.2020.

Dalībnieku skaits: 63

Apraksts:

Kopā pasākumu apmeklēja 63 jaunieši no visas Latvijas. Bija asas diskusijas, viedokļi un domas kā darboties un pasargāt sevi internetā t.sk. sociālajās vietnēs.
Paldies, mūsu īpašajiem viesiem Rīgas pašvaldības policija, cert.lv un influencerim - Edgar Fresh.
Izsakam pateicību draudzīgajam, mājīgajam Bowlero boulinga centram par uzņemšanu "Pleskodalle" telpās.
Paldies, Bowlero, Leļļu teātrim, Dinamo Rīga, VEF Rīga par dāvanām mūsu pasākuma dalībniekiem.

Tikai kopā mēs mūsu jauniešiem ikdienu varam padarīt labāku! ✨

----------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: Baibai Sipeniecei - Gavarei 50!

Norises vieta/laiks: kinoteātra ”Splendid Palace” Lielajā zālē, 21.02.2020.

Dalībnieku skaits: 150

Apraksts: 

Baibai Sipeniecei - Gavarei 50!
Mūsu biedrības "Laiks Jauniešiem" meitenes piedalās pasākumā kā brīvprātīgā darba veicējas.

Mūsu komanda visas trīs dienas piedalīsies brīvprātīgajā darbā - palīdzēsim pasākumam noritēt gludi un bez aizķeršanās! ✨🙈

-------------------------------------------------------------------------------------------------

May be an image of 1 person and text

Pasākuma nosaukums: ’’Saruna ar Zigurdu Līkumu’’

Norises vieta/laiks: 25.02.2021. Tiešsaistes platformā "Zoom"

Dalībnieku skaits: 19

Apraksts: Biedrība “Laiks Jauniešiem” vadītā sauna ar Zigurdu Līkumu, kas bija skatāma 2021. gada 25.februāri  plkst. 18.00 tiešsyistes sarunu platformā "Zoom".

Zigurds Līkums - Bārenis. Sabiedriskās organizācijas vadītājs Lielbritānijā. Saruna par dzīvi, mērķiem, motivāciju un visu pārējo.

Skatītājiem tiešsaistes sarunas laikā bija iespēja uzdot jautājumus sarunas viesim un saņemt uz tiem atbildes. Saruna lika aizdomāties par dažādām un ļoti grūtām situācijām, lai nepadotos un rutpinātu iesākto un sasniegt aizvien jaunas mērķu virsotnes .


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Pasākuma nosaukums: ’’Bauskas novads pēc reformas... Uzņēmējdarbība ar vai bez...’’

Norises vieta/laiks: 05.03. - ... Facebook ‘’Laiks Jauniešiem’’ lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām un brīdim, kad Administratīvās reformas ietvaros notiks Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu apvienošana, iniciatīvas grupa sadarbībā ar laikrakstu «Bauskas Dzīve» un biedrību «Laiks Jauniešiem» rīkos diskusijas par dažādām dzīves jomām. Pirmā no diskusijām notiks 5. martā un būs atvēlēta sporta jomai.

Diskusijas tiks veltītas arī uzņēmējdarbībai Bauskas novadā - par atbalstu no pašvaldības, par iespējām un grūtībām. Tiešsaisti vērojiet biedrības "Laiks Jauniešiem" facebook lapā - 12.martā, plkst. 16.00. Uzdodiet savus jautājumus diskusijas dalībniekiem tiešsaistes laikā Facebook tērzētavā.

Raidījuma viesi: SIA "Kronis" valdes loceklis Aivars Svarenieks, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs, Vecumnieku novada uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Miklaševičs un zemnieku saimniecības "Urštēni" vadītāja Vēsma VeģereVoldemārs Pārums – basketbola kluba «Dartija» treneris un Iecavas novada sporta skolas «Dartija» basketbola treneris;

Ivars Sproģis – Vecumnieku pagasta sporta organizators un volejbola veterāns;

Inga Ūbele – Bauskas novada sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste u.c.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: ’’Iepazīsti personālijas’’

Norises vieta/laiks: 09.03. - .... Facebook ‘’Laiks Jauniešiem’’ lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība “Laiks Jaunišiem" uzsāk jaunu tiešsaistes sarunu ciklu "Iepazīsti personālijas", kura ietvaros vienas stundas garumā runājam ar dažādām personālijām - mūziķiem, aktieriem, sportistiem...

Tiešsaistes ir iespējams vērot biedrības "laiks jauniešiem" Facebook lapā. Tiešraides laikā skatītāji ir aicināti uzdot sev interesējošos jautājumus tiešraides tērzētavā - uz tiem sarunas viesi cenšas atbildēt.

Raidījumā viesos: Poproka grupa "Bekars", mūziķe Sabīne Berezina u.c.

Informācija tiks papildināta


---------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: "Iepazīsti personālijas"

Norises vieta/laiks: 11.03. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība "Laiks Jauniešiem" turpina jauno tiešsaistes sarunu ciklu "Iepazīsti personālijas", kura ietvaros nepilnas vienas stundas garumā runājam ar dažādām personālijām - mūziķiem, aktieriem, sportistiem...

Tiešsaistes ir iespējams vērot biedrības "Laiks Jauniešiem" Facebook lapā. Tiešraides laikā skatītāji ir aicināti uzdot sev interesējošos jautājumus tiešraides tērzētavā - uz tiem sarunas viesi cenšas atbildēt.

Raidījumā viesos: Pazīstamā latviešu mūziķe Sabīne Berezina. 


------------------------------------------------------------------------------------------------Pasākuma nosaukums: "Iepazīsti personālijas"

Norises vieta/laiks: 16.03. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība "Laiks Jauniešiem" turpina jauno tiešsaistes sarunu ciklu "Iepazīsti personālijas", kura ietvaros nepilnas vienas stundas garumā runājam ar dažādām personālijām - mūziķiem, aktieriem, sportistiem...

Tiešsaistes ir iespējams vērot biedrības "Laiks Jauniešiem" Facebook lapā. Tiešraides laikā skatītāji ir aicināti uzdot sev interesējošos jautājumus tiešraides tērzētavā - uz tiem sarunas viesi cenšas atbildēt.

Raidījumā viesos: Pazīstamais mākslinieks un vizuālais mākslas skolotājs Bruno Bahs.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pasākuma nosaukums: "Iepazīsti personālijas"

Norises vieta/laiks: 18.03. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība "Laiks Jauniešiem" turpina jauno tiešsaistes sarunu ciklu "Iepazīsti personālijas", kura ietvaros nepilnas vienas stundas garumā runājam ar dažādām personālijām - mūziķiem, aktieriem, sportistiem...

Tiešsaistes ir iespējams vērot biedrības "Laiks Jauniešiem" Facebook lapā. Tiešraides laikā skatītāji ir aicināti uzdot sev interesējošos jautājumus tiešraides tērzētavā - uz tiem sarunas viesi cenšas atbildēt.

Raidījumā viesos: Leitnants Elārs Tehts.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: "Administratīvi teritoriālā reforma – tikai uz papīra?"

Norises vieta/laiks: 19.03. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Laikraksta "Bauskas Dzīve" un biedrības "Laiks Jauniešiem" trešā diskusija veltīta administratīvi teritoriālajai reformai. Galvenās diskusijas tēzes bija iedzīvotāju sadarbība ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un pašvaldībām reformas tapšanas un īstenošanās gaitā, tika analizēts lielo novadu finansiālais ieguvums no reformas, kā arī tika pievērsta uzmanība lauku ciemu attīstībai. 

Raidījumā viesos: Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis, Bauskas novada iedzīvotāja Eva Upīte, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķe, SIA "EPC" valdes locekle, Satversmes tiesas pieaicinātā eksperte Ikšķiles un Limbažu novada pašvaldības pētīšanā Raita Karnīte.

------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: "Lielāks novads - vai labāks sociālais atbalsts?"

Norises vieta/laiks: 30.03. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Galvenais diskusijas uzsvars - kā panākt, lai sociālais atbalsts ne tikai pieaugtu, bet būtu arī kvalitatīvāks. 

Raidījumā viesos: Montesori pedagogs Jūlija Burmistrova, Iecavas novada Sociālā dienesta vadītāja Sigma Strautmale, biedrības "Laiks Jauniešiem" vadītājs Gints Jankovskis un Valsts Sociālā aprūpes centra "Zemgale" pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas vadītāja Ineta Niedra. Diskusiju vadīs "Bauskas Dzīves" žurnālists Uldis Varnevičs. 

------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: "Iepazīsti personālijas"

Norises vieta/laiks: 30.03. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība "Laiks Jauniešiem" turpina jauno tiešsaistes sarunu ciklu "Iepazīsti personālijas", kura ietvaros nepilnas vienas stundas garumā runāsim ar dažādām personālijām - mūziķiem, aktieriem, sportistiem... 

Tiešsaistes ir iespējams vērot biedrības "Laiks Jauniešiem" Facebook lapā. Tiešsaistes laikā skatītāji ir aicināti uzdot sev interesējošus jautājumus tiešraides tērzētavā - uz tiem sarunas viesi cenšas atbildēt. 

Raidījumā viesos: Aivo Oskis.

-------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: "Bauskas novads pēc reformas... jaunieši - mūsu tagadne un nākotne?"

Norises vieta/laiks: 01.04. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība "Laiks Jauniešiem" un laikraksts "Baukas Dzīve" turpina diskusiju ciklu, šajā reizē runājot par jaunatnes politiku pēc administratīvi teritoriālās reformas. 

Raidījumā viesos: Latvijas Jaunatnes padomes prezidente Ilze Bergmane, Baukas novada Codes un Dāviņu pagasta jaunatnes darbinieks Kaspars Kalējs, Iecavas jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Līga Briģe, Bauskas novada jauniešu domes pārstāve Keita Luīza Muceniece un biedrības "Mums pieder pasaule" pārstāve Vita Reinfelde. 
Diskusiju vadīs biedrības "Laiks Jauniešiem" vadītājs Gints Jankovskis.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Pasākuma nosaukums: "Iepazīsti personālijas"

Norises vieta/laiks: 03.04. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība "Laiks Jauniešiem" turpina jauno tiešsaistes sarunu ciklu "Iepazīsti personālijas", kura ietvaros nepilnas vienas stundas garumā runāsim ar dažādām personālijām - mūziķiem, aktieriem, sportistiem...

Tiešsaistes ir iespēja vērot biedrības "Liaks Jauniešiem" Facebook lapā. Tiešsaistes laikā skatītāji ir aicināti uzdot sev interesējošus jautājumus tiešraides tērzētavā - uz tiem sarunas viesi cenšas atbildēt. 

Raidījumā viesos: Jānis Ikaunieks. 

------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: "Jauna reforma - jauna izglītības pārvalde"

Norises vieta/laiks: 12.04. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība "Laiks Jauniešiem" un Laikraksts "Bauskas Dzīve" noslēdzošā ekspertu diskusija ir veltīta izglītībai. Galvenās diskusijas tēmas bija jauna izglītības pārvalde pēc administratīvi teritoriālās reformasreformas - kā jāsadarbojas jau tagad, kā pārvaldei jāsadarbojas pēc reformas, kā to īstenot ar kompeteču pieejā balstīto mācību saturu, ko darīt ar lauku skolām - jāreformē vai otrādi jāattīsta vidusskolas? Otra tēma veltīta profesionalās izglītības nozīmei Bauskas novadam - vai pašvaldībai būtu jāpārņem Saulaines skola, kas šajā skolā ir jāattīsta, kā skolēnus aicināt tur mācīties?

Raidījumā viesos: Iecavas novada izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja, Baukas Valsts ģimnāzijas skolotāja, "eTwinning" vēstniece Līga Bajāre, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības pedagogs Ivars Straņķis un Bauskas 2.vidusskolas direktores vietniece audzināšanas jomā 5. - 12. klasēs Natālija Matulēviča. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Pasākuma nosaukums: "Iepazīsti personālijas"

Norises vieta/laiks: 12.04. - ... Facebook "Laiks Jauniešiem" lapas tiešraidē

Dalībnieku skaits: ...

Apraksts: Biedrība "Laiks Jauniešiem" turpina jauno tiešsaistes sarunu ciklu "Iepazīsti personālijas", kura ietvaros nepilnas vienas stundas garumā runāsim ar dažādām personālijām - mūziķiem, aktieriem, sportistiem...

Tiešsaistes ir iespēja vērot biedrības "Liaks Jauniešiem" Facebook lapā. Tiešsaistes laikā skatītāji ir aicināti uzdot sev interesējošus jautājumus tiešraides tērzētavā - uz tiem sarunas viesi cenšas atbildēt. 

Raidījumā viesos: Kristers Tobers.