Apraksts: Projekts ir uzsākts COVID-19 krīzes laikā un plānots, ka tiks realizēts visu 2020. gadu. Šī projekta ietvaros, sadarbībā ar uzņēmumiem Latvijā un individuāliem cilvēku ziedojumiem palīdzam tiem, kam ir visvairāk nepieciešams. Rīgas pilsētā, Bauskas, Iecavas un Ķekavas novados.

Apraksts: Projekts ir uzsākts COVID-19 krīzes laikā sadarbībā ar Latvijas fanu organizāciju - FANUTELTS, kuras ietvaros ik nedēļu, sazinamies tiešsaistē ar Latvijā pazīstamām personībām, iesaistot jauniešus, uzdodot jautājumus un apmainoties pieredzē. Uzskatām, ka COVID-19 krīzes laikā ir iespēja palīdzēt jauniešiem pilnveidoties, rast motivāciju nākotnes izaugsmē.
Apraksts: "Erasmus + ir starptautiska programma, kuras ietvaros jaunieši iegūst iespēju doties apmaiņas programmā, lai iepazītu jaunu kultūru, paplašinātu savas zināšanas, uzlabot komunikācijas prasmes un dalīties savā pieredzē ar citiem jauniešiem. Mēs piedāvājam iespēju rakstīt savu Erasmsu + projektu par Tev interesantu tēmu, lai kopīgi doties apmaiņā uz kādu no partneru valstīm. Vēlies iziet no savas komforta zonas un kļūt par īstu piedzīvojumu meklētāju? Mēs zinām kā Tev palīdzēt! "